Kliknij aby zapoznać się z notatką opisującą sposób logowania się uczniów do osobistej poczty elektronicznej w domenie szkoły


Program pocztowy ma wszystkie funkcje standardu MS Office. Nasza poczta jest przechowywana na serwerze Microsoft w zweryfikowanej domenie sp189.edu.pl. Zabezpieczenia są zgodne z najwyższymi standardami bezpieczeństwa informatycznego obowiązującymi w Microsoft Office 365 dla szkół.

Prywatność Użytkownika. Microsoft dba o prywatność Użytkownika. Informacje o typach danych zbieranych od Użytkownika i z urządzeń Użytkownika („Dane”) oraz o sposobie użycia Danych i o podstawach prawnych przetwarzania Danych znajdują się w Oświadczeniu Microsoft o ochronie prywatności (https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=521839) („Oświadczenie o Ochronie Prywatności”). W Oświadczeniu o Ochronie Prywatności opisano również sposób używania przez Microsoft treści Użytkownika, w tym zapisów komunikacji Użytkownika z innymi osobami, wpisów przesyłanych przez Użytkownika do Microsoft w ramach Usług oraz plików, zdjęć, dokumentów, plików dźwiękowych, utworów cyfrowych, transmisji na żywo oraz filmów przesyłanych, przechowywanych, transmitowanych lub udostępnianych przez Użytkownika w ramach Usług („Treści Użytkownika”).

źródło: Umowa Microsoft Services Agreement


administrator: Michał Czyżewski
SP189 Warszawa – styczeń 2021