Nauka zdalna z Microsoft – przekierowanie do Centrum Edukacyjnego Microsoft

źródło: Microsoft Educator Centre


 

Warto zajrzeć:


Lekcje zdalne z  MS TeamsModuł zadania w MS TeamsOneNote część 1


OneNote część 2


OneNote – praca w zespoleLogowanie

Outlook

Notatki

Zaloguj się do usługi Hotmail lub Outlook.com. Przejdź do strony logowania w usłudze Outlook.com i wybierz pozycję Zaloguj się. Wprowadź swój adres e-mail lub numer telefonu i wybierz pozycję Dalej. Na następnej stronie wprowadź hasło i wybierz pozycję Zaloguj się Poczta e-mail, kalendarz i zadania — wszystko w jednym miejscu. Wszystko, czego potrzebujesz do wydajnej pracy i komunikacji. Bezpiecznie przeglądaj pocztę, kalendarz, kontakty i zadania nawet na urządzeniu publicznym.

Program Outlook pracuje przez cały czas, aby chronić Twoje informacje poufne przy użyciu zabezpieczeń klasy korporacyjnej, którym ufa wiele największych organizacji na świecie.

Outlook pomaga zarządzać całym dniem i organizować zajęcia. Konfiguruj spotkania online lub dołączaj do nich, rezerwuj sale konferencyjne oraz śledź potwierdzenia uczestnictwa w spotkaniach bezpośrednio w kalendarzu.

Współpracuj nad plikami pakietu Office i edytuj je, udostępniaj pliki bezpośrednio z poziomu skrzynki odbiorczej.

zajrzyj tutaj…

OneNote, aplikacja do notatek cyfrowych — MS Office.

Z programu OneNote możesz korzystać na wszystkich swoich urządzeniach, dzięki czemu błyskawicznie zanotujesz swoja pracę. Udostępnianie i współpraca. Wymieniaj się informacjami i współtwórz zawartość w programie OneNote.

Notatki można poprawiać, pisząc na klawiaturze oraz dodając wyróżnienia lub adnotacje odręczne. Z programu OneNote możesz korzystać na wszystkich swoich urządzeniach, dzięki czemu błyskawicznie zanotujesz pomysły, gdy tylko przyjdą Ci do głowy.

zajrzyj tutaj…