SP189 • 14.07.2021

OBOWIĄZKOWY NIEZBĘDNIK UCZESTNIKA akcji „Lato w Mieście 2021”

Informujemy, iż w związku z prognozami na iście wakacyjną, upalną pogodę zobowiązujemy każdego Rodzica do wyposażenia Dziecka uczęszczającego do Feryjnej Placówki Edukacyjnej w Szkole Podstawowej nr 189 w:
butelkę/bidon z wodą (w wystarczającej indywidualnie ilości);
• środki ochrony osobistej (maseczka, jednorazowe rękawiczki, płyn/żel do dezynfekcji),
• własne przybory plastyczne (piórnik z kredkami),
• czapkę z daszkiem, bądź inne nakrycie głowy chroniące od słońca;
• krem z filtrem do zabezpieczenia skóry przed promieniami słonecznymi, szczególnie podczas wycieczek plenerowych (a mamy ogromną nadzieję, że takie będą się odbywały);
• śniadaniówkę/pudełko do zapakowania niezjedzonego na stołówce śniadania.

W sytuacji, gdy Uczestnik nie będzie posiadał akcesoriów chroniących przed słońcem, zostanie dołączony do grupy stacjonarnej, bądź innej bezpiecznej dla Jego zdrowia.

Przypominamy o zakazie wnoszenia własnych zabawek na teren szkoły w związku z panującym nadal stanem epidemii. Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania nadal panujących obostrzeń sanitarno-epidemicznych.