Nasza szkoła nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem Odra-Niemen. W ramach ogólnopolskiej akcji Rodacy-Bohaterom organizujemy zbiórkę artykułów spożywczych oraz chemii gospodarczej dla Polaków, w tym również ubogich dzieci z Kresów Wschodnich, a także Kombatantów Armii Krajowej.
Czas trwania zbiórki: do 26.11.2021r.
Zebrane artykuły prosimy przynosić do sali 214.

Zbieramy: środki higieny osobistej – mydła w kostce i w płynie, szampony, pasty do zębów, płyny do kąpieli, patyczki do uszu, waciki kosmetyczne; artykuły papiernicze – papiery toaletowe, ręczniki kuchenne, chusteczki higieniczne, wilgotne ściereczki higieniczne; artykuły spożywcze w puszce – konserwy mięsne lub rybne, warzywa w puszce, owoce w puszce, prosimy przynosić wyłącznie artykuły w puszce; słodycze – ciastka, batony, cukierki, czekolady, prosimy żeby produkty miały co najmniej dwumiesięczną datę ważności; przybory szkolne – długopisy, ołówki, gumki, kleje, kredki, farby, flamastry, nożyczki; środki ochrony osobistej i chemii gospodarczej – płyny dezynfekcyjne do rąk, płyny dezynfekcyjne do łazienek, maseczki do twarzy, rękawiczki jednorazowe, płyny do naczyń i podłogi, proszek do prania; herbatę sypaną i owocową, kawę sypaną lub rozpuszczalną, kakao; olej, cukier, ryż, kaszę, makaron.