Nasza szkoła została zgłoszona do międzyszkolnego konkursu, polegającego na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids (aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play oraz AppStore).
Wynik szkoły to w rankingu międzyszkolnym suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów.
Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4. Dodatkowo, za każdego ucznia, który wykona w aplikacji minimum 1000 kroków w okresie trwania konkursu, Fundacja Pho3nix przekaże na konto WOŚP 5 PLN. Celem jest przekazanie 1 000 000 PLN na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przesyłam Państwu instrukcję rejestracji ucznia. Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem. Wybór szkoły jest niezbędnym warunkiem do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki w terminie 24.01 – 06.02.2022.

LINK DO REJESTRACJI

Z poważaniem
Mariusz Gierszewski