Rozpoczynamy rekrutację do oddziału przedszkolnego na rok 2022/2023.

W tym miejscu znajdziecie Państwo niezbędne informacje i opis ścieżki postępowania w procedurze rekrutacyjnej.

Możecie zapoznać się z zasadami oraz kryteriami przyjęć, harmonogramem działań czy listą potrzebnych dokumentów. Informacje będziemy na bieżąco uzupełniać, abyście mieli Państwo stały dostęp do aktualnych wiadomości o przebiegu rekrutacji.

System rekrutacyjny rozpoczyna się 1 marca br. o godz. 13.00 pod adresem:
przedszkola.edukacja.warszawa.pl

Zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Rodzice będą mogli wprowadzić do systemu dane dziecka i dokonać rejestracji wniosku o przyjęcie do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

Dokumenty powiązane

  1. Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych 2022/2023
  2. Kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych 2022/2023
  3. Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych 2022/2023