Szkoła Podstawowa nr 189 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
ul. Dwóch Mieczy 5 04-491 Warszawa, województwo mazowieckie
telefon: +48 (22) 611 95 66; Fax: +48 (22) 611 95 66
e-mail: sekretariat@sp189.edu.pl

aktualności sekretariat biblioteka świetlica stołówka nauczyciele dziennik komunikacja poczta Google Meet

8a
7a
6a
5a
4a
3a
2a
1a
8b
7b
6b
5b
4b
3b
2b
1b
7c
6c



Zapoznaj się z platformą Microsoft Office OnLine
uczniowie klas V i VIII otrzymają na lekcji informatyki bezpłatny dostęp do pełnych programów wymienionych poniżej
:



plany lekcji klas


przydział sal lekcyjnych



Dzień Praw Dziecka


Pozytywna uwaga w naszej szkole


Konkurs o prawach dziecka


Ubezpieczenie szkolne dla uczniów


Jadłospis na bieżący miesiąc


Warszawa wspiera uczniów


Dzień Kropki


Ogólnopolski Projekt Edukacyjny


Wspieramy Seniorów Rembertowa


Narodowe Święto Niepodległości


Śpiewamy Niepodległej


Pomagamy Sobie w Potrzebie


Pomóż w Potrzebie


Pomóż w Potrzebie


Pomóż w Potrzebie



Informujemy, że STYPENDIADA POLONISTYCZNA dla uczniów klas 4-8 odbędzie się 8-11 grudnia 2020 r.

Wszystkie konkursy zostaną przeprowadzone wyłącznie online. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który jest dostępny na stronie internetowej www.stypendiada.pl  w zakładce różne. 
Jednocześnie informujemy, że wydłużyliśmy o tydzień termin wysyłania zgłoszeń – do 20 listopada 2020 r. 

Zapraszam do skorzystania z tej oferty.
Magdalena Piotrowicz



    Ogłoszenia dotyczące witryny

    Konkursy Przedmiotowe Mazowieckiego Kuratora Oświaty

    Napisane przez: System Administrator ( )

    Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice 

    Zarządzeniem Mazowieckiego Kuratora Oświaty nr 47 z dnia 9 września 2020 r. został zatwierdzony i wprowadzony do stosowania Regulamin konkursów przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2020/2021.

     

    Regulamin konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2020/2021:
    https://konkursy.mscdn.pl/images/konkursy2021/regulaminy/Regulamin_konkursow_przedmiotowych__MSCDN_.pdf

    Harmonogram etapu szkolnego:
    https://konkursy.mscdn.pl/images/konkursy2021/regulaminy/Zalacznik_nr__1_1__-_Harmonogram_etap_szkolny.pdf

    Zgoda rodziców/prawnych opiekunów dziecka na udział w konkursie:
    https://konkursy.mscdn.pl/images/konkursy2021/regulaminy/Zalacznik_nr_2_-_Oswiadczenie_rodzicow_lub_prawnych_opiekunow_.pdf

    Obowiązujące programy merytoryczne do poszczególnych przedmiotów:
    https://konkursy.mscdn.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=343&Itemid=470

    Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://konkursy.mscdn.pl/

    Zapisy uczniów chętnych do wzięcia udziału w I etapie konkursu przedmiotowego: u nauczyciela przedmiotu

     

    Opracowanie informacji: Elwira Bonisławska

     

     


    Dyżury Telefoniczne Nauczycieli - Dyspozycyjność w Roku Szkolnym 2020/2021

    Napisane przez: System Administrator ( )

    L. p.

    IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

    NAUCZANY PRZEDMIOT
    /
    PROWADZONE ZAJĘCIA

    DZIEŃ TYGODNIA

    GODZINA

    1

    Banasik Magdalena

    Edukacja wczesnoszkolna 

    piątek

    8.55-9.40

    2

    Bojarska Iwona

    Matematyka

    Wtorek

    9.50-10.35

    3

    Bonisławska Elwira

    Język angielski

    Środa

    10.45 – 11.30

    4

    Choińska Bożena

    Edukacja wczesnoszkolna

    Środa

    8.55 – 9.40

    5

    Czyżewski Michał

    Matematyka, informatyka

    Czwartek

    14.45 – 15.30

    6

    Gałan Anna

    Nauczyciel wspomagający

    Wtorek

    11. 50-12.35

    7

    Gierszewski Mariusz

    Nauczyciel wspomagający

    Piątek

    10.45-11.30

    8

    Grycz Beata

    Psycholog

    Poniedziałek

    10.45-11.30

    9

    Harasim Jolanta

    Język niemiecki

    Wtorek

    8.50-9.50

    10

    Iwański Daniel

    Wychowanie fizyczne

    Poniedziałek,
    środa, piątek

    10.45-11.30

     11

    Korman Marzena (s. Marlena)

    Religia

    Poniedziałek

    11.50-12.35

    12

    Krzykowska Renata

    Integracja Sensoryczna

    Środa

    14.35-15.30

    13

    Lachowicz Lidia

    Język polski

    Poniedziałek

    14.45 – 15.30

    14

    Łamek Nadia

    Edukacja wczesnoszkolna, logopeda

    Środa, piątek

    9.50-10.35

    15

    Łapińska Ewa

    Edukacja wczesnoszkolna

    Poniedziałek

    9.50-10.35

    16

    Łoda-Chabros Edyta

    Przyroda, biologia

    Środa

    8.55-9.40

    17

    Łubik Magda

    Język angielski

    Środa

    12.55-13.40

    18

    Marek Małgorzata

    Geografia

    Czwartek

    8.00-8.45

    19

    Michalska Marzena

    Matematyka

    Poniedziałek

    10.45-12.35

    20

    Mularska-Pawlak Monika

    Język angielski

    Poniedziałek

    12.55-13.40

    21

    Mroczek Urszula

    Nauczyciel wspomagający

    Wtorek

    10.45-11.30

    22

    Okomski Krzysztof

    Język angielski

    Czwartek

    14.00-15.00

    23

    Pachuta Monika

    Matematyka, chemia, fizyka

    Czwartek

    10.45-11.30

    24

    Piotrowicz Magdalena

    Język polski

    Poniedziałek

    8.00-8.45

    25

    Remiszewska Małgorzata

    Plastyka, muzyka, technika

    Piątek

    8.55-9.40,
    10.45-11.30

    26

    Skolasiński Marcin, ks.

    Religia

    Wtorek,
     czwartek

    9.50-10.35
    10.45-11.30

    27

    Sobiepan Elżbieta

    Pedagog

    Wtorek

    8.30-9.15

    28

    Wertejuk Małgorzata

    Język polski

    Wtorek

    9.50-10.35

    29

    Wojcieszko Tomasz

    Wychowanie fizyczne

    Wtorek

    10.45 -11.30

    30

    Żmijewski Janusz

    Historia, wiedza o społeczeństwie, 
    edukacja dla bezpieczeństwa

    Środa

    8.55-9.30,
    10.45-11.30

     


    Starsze tematy...