Ogłoszenia dotyczące witryny

Dyżury Telefoniczne Nauczycieli - Dyspozycyjność w Roku Szkolnym 2020/2021

Dyżury Telefoniczne Nauczycieli - Dyspozycyjność w Roku Szkolnym 2020/2021

Napisane przez: System Administrator ( )
Number of replies: 0

L. p.

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

NAUCZANY PRZEDMIOT
/
PROWADZONE ZAJĘCIA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

1

Banasik Magdalena

Edukacja wczesnoszkolna 

piątek

8.55-9.40

2

Bojarska Iwona

Matematyka

Wtorek

9.50-10.35

3

Bonisławska Elwira

Język angielski

Środa

10.45 – 11.30

4

Choińska Bożena

Edukacja wczesnoszkolna

Środa

8.55 – 9.40

5

Czyżewski Michał

Matematyka, informatyka

Czwartek

14.45 – 15.30

6

Gałan Anna

Nauczyciel wspomagający

Wtorek

11. 50-12.35

7

Gierszewski Mariusz

Nauczyciel wspomagający

Piątek

10.45-11.30

8

Grycz Beata

Psycholog

Poniedziałek

10.45-11.30

9

Harasim Jolanta

Język niemiecki

Wtorek

8.50-9.50

10

Iwański Daniel

Wychowanie fizyczne

Poniedziałek,
środa, piątek

10.45-11.30

 11

Korman Marzena (s. Marlena)

Religia

Poniedziałek

11.50-12.35

12

Krzykowska Renata

Integracja Sensoryczna

Środa

14.35-15.30

13

Lachowicz Lidia

Język polski

Poniedziałek

14.45 – 15.30

14

Łamek Nadia

Edukacja wczesnoszkolna, logopeda

Środa, piątek

9.50-10.35

15

Łapińska Ewa

Edukacja wczesnoszkolna

Poniedziałek

9.50-10.35

16

Łoda-Chabros Edyta

Przyroda, biologia

Środa

8.55-9.40

17

Łubik Magda

Język angielski

Środa

12.55-13.40

18

Marek Małgorzata

Geografia

Czwartek

8.00-8.45

19

Michalska Marzena

Matematyka

Poniedziałek

10.45-12.35

20

Mularska-Pawlak Monika

Język angielski

Poniedziałek

12.55-13.40

21

Mroczek Urszula

Nauczyciel wspomagający

Wtorek

10.45-11.30

22

Okomski Krzysztof

Język angielski

Czwartek

14.00-15.00

23

Pachuta Monika

Matematyka, chemia, fizyka

Czwartek

10.45-11.30

24

Piotrowicz Magdalena

Język polski

Poniedziałek

8.00-8.45

25

Remiszewska Małgorzata

Plastyka, muzyka, technika

Piątek

8.55-9.40,
10.45-11.30

26

Skolasiński Marcin, ks.

Religia

Wtorek,
 czwartek

9.50-10.35
10.45-11.30

27

Sobiepan Elżbieta

Pedagog

Wtorek

8.30-9.15

28

Wertejuk Małgorzata

Język polski

Wtorek

9.50-10.35

29

Wojcieszko Tomasz

Wychowanie fizyczne

Wtorek

10.45 -11.30

30

Żmijewski Janusz

Historia, wiedza o społeczeństwie, 
edukacja dla bezpieczeństwa

Środa

8.55-9.30,
10.45-11.30